O nas

Przygotowanie pogrzebu to bardzo trudna chwila. Dla nas wszystkich. W tym wyjątkowo trudnym momencie, gdy jest nam ciężko z powodu utraty bliskiej osoby, musimy na dodatek uporać się z licznymi formalnościami oraz sprawami do załatwienia w tej kwestii.

By uczynić to dla Państwa łatwiejszym stworzyliśmy stronę www.nekrologi-wroclaw.pl, która pomoże Państwu zamieścić nekrologi w w papierowym wydaniu Gazety Wrocławskiej, Gazety Wyborczej oraz Rzeczpospolitej lub tylko na stronach serwisu nekrologi-wroclaw.pl.

Udostępnianie nekrologów w prasie codziennej i internecie pomaga przekazać niezwykle smutną informację szerszemu gronu odbiorców i dzięki temu powiadomieniu uda się im być może uczestniczyć w uroczystościach pogrzebowych zmarłego. Dzięki temu zmarły może liczyć na piękniejsze pożegnanie, na takie, które będzie bardziej liczne, a więc na takie, na którym zazwyczaj ludziom zależy.

Nasz serwis umożliwia także odszukanie zakładów pogrzebowych działających we Wrocławiu lub okolicy Wrocławia, które pomogą zorganizować ostatnie pożegnanie bliskiej osoby. Miasto Wrocław jest duże, warto więc wcześniej sprawdzić oferty różnych zakładów pogrzebowych, poczytać opinie, sprawdzić aktualną ofertę i ceny usług pogrzebowych.

Każdego dnia staramy się dostarczyć Państwu aktualne informacje o pogrzebach odbywających się na wrocławskich cmentarzach komunalnych.

Gwarantujemy szybką realizację zlecenia umieszczenia nekrologu lub kondolencji w prasie codziennej lub w internecie, bezpłatny projekt nekrologu, pomoc przy formułowaniu treści nekrologu lub kondolencji i fachową obsługę.

 

Zamówienia na nekrolog lub kondolencje mogą Państwo składać:

  • online
  • e-mailem: nekrologi@dogazety.pl

  • faxem: 71 343 59 28

  • osobiście:

    Biuro Ogłoszeń Prasowych. Wrocław, Plac Pereca 3. Czynne pon – pt : 9.00 – 17.00

  • Infolinia: 71 341 98 85, 71 785 55 23, 71 343 59 28

Po otrzymaniu od Państwa zamówienia skontaktuje się z Państwem nasz pracownik w celu potwierdzenia przyjęcia zlecenia do realizacji oraz zostanie przesłana do Państwa wizualizacja nekrologu lub kondolencji.

Aby sprawdzić w jakim dniu możemy zamieścić Państwa nekrolog lub kondolencje należy sprawdzić na stronie głównej opcję: Terminy publikacji.

Jeżeli chcieliby Państwo zamówić nekrolog lub kondolencje w innych tytułach prasowych niż oferowane przez nasz serwis zapraszamy na stronę www.IBOP.pl zakładka NEKROLOGI, KONDOLENCJE


Gazeta Wrocławska nekrologi, nekrologi Wrocław, Nekrologi Gazeta Wrocławska, Gazeta Wyborcza nekrologi, nekrologi Gazeta Wr., Wrocław nekrologi, Gazeta Wrocławska nekrologi, Gazeta Wyborcza nekrologi Wrocław, Wyborcza nekrologi, Nekrologi Wyborcza Wrocław, Wyborcza Nekrologi Wrocław, Zakłady pogrzebowe Wrocław, Zakłady kamieniarskie Wrocław, Usługi pogrzebowe Wrocław